Dny pro rodinu

Poklad na Stříbrném rybníku

Letní výlety s Čendou

Veškeré info najdete zde:

Pravidla soutěže zde:
https://blog-kralovehradecky.cz/letni-vylety-s-cendou/

Popis všech tras i s pdf ke stažení a mapou a fotkami zde:
https://blog-kralovehradecky.cz/#putovani

Pozvánka na youtube zde:
https://www.youtube.com/watch?v=Ew30VMYO2E8

FOTOSOUTĚŽ - zima očima dětí

Naše centrum se stalo Kontaktním centrem pro projekt Rodinné a Senior pasy

Od prosince 2020 se naše centrum stalo Kontaktním centrem pro projekt Rodinné pasy a Senior pasy Královéhradeckého kraje. Co to přináší za výhody? V našem centru Vám sdělíme informace o výhodách těchto projektů, pomůžeme Vám se zdarma registrovat, pomůžeme při problémech s věrnostní kartičkou, členi RP a SP  u nás můžou zdarma využít přístup na internet a  místní počítač, vytisknout si případně dokument (max. 10 stránek), můžete si zde věrnostní kartu RP a SP vyzvednout, je tu možnost si vyzvednout na různé akce lístky zdarma (v minulosti to byli třeba lístky na hokejový zápas, či do kina, který Vám náš kraj domluvil a zprostředkoval) …

Partner Rodinných a Senior pasů, Muzeum východních Čech v Hradci Králové zve na netradiční adventní trh

Zažijte adventní čas jinak! Je vám líto, že letos nemůžete nasát atmosféru vánočních trhů? Chybí vám možnost koupit výrobky poctivých řemeslníků, kteří do své práce vkládají srdce a v ojedinělosti jejich výrobků je cítit um a píle? V tom případě pro vás máme řešení! Muzeum východních Čech v Hradci Králové společně s partnery připravilo on line „ADVENT v Hradci“. Na stránce http://adventvhradci.cz/ můžete najít netradiční adventní kalendář, který přichystala Filharmonie Hradec Králové společně s Muzeem východních Čech v Hradci Králové a dalšími institucemi jako je Klicperovo divadlo, Divadlo Drak, Galerie moderního umění, ZUŠ Střezina a Rozhlas. Každý den může návštěvník odkrýt jedno okénko s překvapením. Na své si přijde každý, čeká vás hudba, prohlídka výstavy, divadlo, rozhovor s hercem a další zajímavosti.

Odkaz na webové stránky:  http://adventvhradci.cz/

Pozvánka na XXXI. Muzejní adventní trh 2020

Rádi bychom Vás pozvali do virtuálního tržiště, kde se prezentuje 16 řemeslných a lidových výrobců. Většina z nich jsou držitelé nějakého ocenění za svou práci, ať už se jedná o Zlatý kolovrat či Nositel tradice lidového řemesla nebo jiné významné ocenění, kdy jsou jejich řemesla zapsána na seznam UNESCO či do něj kandidují. Každého řemeslníka a jeho práci představuje video medailon, můžete u něj též nakoupit jeho výrobky, a to prostřednictvím webu Muzea východních Čech v Hradci Králové nebo navštívit přímo jeho webové stránky a podpořit ho tam. Užijte si krásný adventní čas z pohodlí vašeho domova.

Odkaz na webové stránky: https://www.muzeumhk.cz/muzejni-adventni-trh.html