KAVÁRNA

kafe

Nabízíme kvalitní, vždy čerstvě namletou kávu, kterou můžete doplnit desertem nebo slanou svačinkou v podobě toastu nebo různých typů ciabatty. Čerstvé smoothie, fresh nebo mléčný koktejl bude u nás na stálém nabídkovém lístku. Doplňovat ho bude sezonní nabídka domácích limonád, pohárů a zmrzlin. Lze u nás uspořádat dětskou oslavu, či firemní akci, kterou připravíme dle Vašich představ.

NÁPOJOVÝ A JÍDELNÍ LÍSTEK

POŘÁDÁNÍ OSLAV

Pro pořádání oslavy jsme ideální prostor, rodiče se pobaví nad šálkem kávy či vína a děti se zabaví se zkušenou animátorkou. Při výběru typu oslavy nabízíme dvě varianty:

1.)  Chcete oslavu pro děti ze školky, sejít se ve všední den, tato možnost je bezplatná, je nutná rezervace, platí se jenom „hračkovné“
v dětském koutku a účet na kavárně.
2.) Chcete oslavu pro rodinu nebo má dítě významnější narozeniny, potom lze prostor pronajmout o víkendu za poplatek, který naleznete v odkazu prostory k pronájmu.

V rámci oslavy lze domluvit malování na obličej. Počítáme si 50,- korun/1 obličej. Minimální počet dětí je pro tuto aktivitu možný v počtu 10 dětí. Dokážeme zajistit i pestřejší program jako například zajištění kouzelníka, klauna či divadla.

CATERING

Dokážeme zajistit i catering – nejčastější typem cateringu na oslavě jsou řízečky, kanapky, obložené mísy, různé malé dezerty: panna cotty, ovocné košíčky, tiramisu, ale dokážeme zařídit i dort atd. V rámci oslavy si uvědomujeme, že dítě může mít dietu, rodina má specificky upravený jídelníček atd. V tom případě není problém si přinést jídlo s sebou své. Podmínkou je využití nabídky nápojového lístku od nás.

Otevírací doba:

Otevírací doba:
Pondělí: 09 – 18 hod.
Úterý: 09 – 18 hod.
Středa: 09 – 18 hod.
Čtvrtek: 09 – 18 hod.
Pátek: 09 – 18 hod.
sobota a neděle dle dohody
V případě špatného počasí sledujte facebook – aktuální změny naleznete tam.

Telefon / email

Tel: 774322623

email: kavarna@lafamille.cz

Provozovatel

 Marie PLOCOVÁ